Ben jij een ambulante hulpverlener die werkt met kinderen en jongeren tot 23 jaar? Wil je jouw kennis over eetstoornissen vergroten en je vaardigheden in de begeleiding van deze doelgroep aanscherpen? Schrijf je dan in voor een van de vormingen van het MASTeam Eetstoornissen. Samen maken we het verschil voor jongeren met een eetstoornis!
Al onze vormingen zijn GRATIS.
Het aantal gevolgde vormingsuren is geldig voor het portfolio voor geconventioneerde diëtisten en psychologen/orthopedagogen.
Accreditering voor artsen wordt telkens aangevraagd.
Op 14 oktober 2025 organiseren we samen met ELZ regio Aalst een boeiende vorming rond eetstoornissen bij kinderen en jongeren (tot 23 jaar), gericht naar eerstelijnsprofessionals.
Sinds 1 februari 2024 is er budget vrijgemaakt om kinderen en jongeren met een eetstoornis te helpen onder de vorm van de conventie eetstoornissen. Hierbij kan er een zorgtraject opgestart worden voor kinderen en jongeren die terugbetaalde hulp bij een gespecialiseerde psycholoog en diëtist mogelijk maakt, alsook kunnen hulpverleners beroep doen op het MASTeam.
Tijdens deze avondsessie krijg je van Lore Mennes onder meer antwoord op volgende vragen:
Praktisch
Datum: Dinsdag 14/10/2025
Timing: 19u30-22u
Locatie: LDC De Maretak, Albrechtlaan 119a, 9300 Aalst
Deelname: Gratis
Doelgroep: Alle geïnteresseerde partners binnen zorg en welzijn uit de eerstelijnszone Aalst.
Accreditering voor huisartsen werd aangevraagd.
Inschrijven
Vorming eetstoornissen bij kinderen en jongeren i.s.m. MASTeam. | Eerstelijnszones
Welke vormingsnoden ervaar jij als hulpverlener als het gaat om eetstoornissen bij kinderen en jongeren? Laat het ons weten via onze online nodenbevraging. Zo kunnen we ons aanbod afstemmen op jouw behoeften.
Heb je interesse in vormingen, maar zijn eetstoornissen nog zo goed als onbekend terrein? Lees je in op eetexpert.be.